Aktualności | Politechnika Gdańska

Relacja z Targów H2Poland i Net Zero

Targi H2 Poland

Centrum Technologii Wodorowych po raz kolejny uczestniczyło w Targach H2Poland i Net Zero, które miały miejsce w Poznaniu w dniach 24-25 kwietnia b.r.. Targi, będące największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej, w całości poświęcone były technologiom wodorowym i dekarbonizacyjnym. Nasi przedstawiciele: dr inż. Natalia Łukasik i dr inż. Łukasz Gaweł z Wydziału Chemicznego oraz mgr inż. Katarzyna Ostrowska i mgr inż.

CTW na targach H2POLAND w Poznaniu 24-25 kwietnia 2024

Centrum Technologii Wodorowych Politechniki Gdańskiej weźmie udział w Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, które odbędzie się w Poznań Congress Center w dniach 24-25 kwietnia 2024 roku. Podczas targów i konferencji (w całości poświęconych wodorowi) w swoim wystąpieniu nt. Metod chemicznego magazynowania wodoru, mającym charakter debaty, będzie Nas reprezentować dr inż. Natalia Łukasik z Katedry Inżynierii Procesowej i Technologii Chemicznej. W prowadzeniu stoiska CTW będą uczestniczyć również: dr inż.

H2 Poland

CTW na targach H2POLAND w Poznaniu 24-25 kwietnia 2024